Stará verze | Mapa webu | Vyhledávání

Archiv

2019 / 2020

Fotokronika

Vánoční pohár 2018 Lipník n/Bečvou

7. prosinec 2018


V pátek 7.12 se děti ze ZŠ Sedmikráska zúčastnily největších školních závodů v lezení na obtížnost na Severní Moravě. A to XX. ročníku Vánočního poháru v Lipníku nad Bečvou. Čekala na nás úplně nová, krásná hala, téměř neosahaná stěna a 105 lezců. Naši závodníci se prali se svými cestami mnohdy až na krev a někteří si poprvé vyzkoušeli lezení v převisu. A jak to celé dopadlo?
Julča Dohnálková v nejobsaženější kategorii vybojovala 17. místo, v mladší kategorii obsadila 7. místo Dorotka Válková a 5. místo Terezka Pšenicová.
Největší úspěch ve své kategorii a to 2. místo, si připsal Ondra Pšenica. Děkujeme našim lezcům za bojovnost a přejeme další úspěchy v překonávání hranic svých možností.


Vánoční pohár - lezení na obtížnost Vánoční pohár - lezení na obtížnost Vánoční pohár - lezení na obtížnost Vánoční pohár - lezení na obtížnost Vánoční pohár - lezení na obtížnost Vánoční pohár - lezení na obtížnost Vánoční pohár - lezení na obtížnost Vánoční pohár - lezení na obtížnost Vánoční pohár - lezení na obtížnost Vánoční pohár - lezení na obtížnost Vánoční pohár - lezení na obtížnost

© Sedmikráska [ skola@sedmikraska.cz, (+420) 57 57 53 923 ]