Stará verze | Mapa webu | Vyhledávání

Archiv

2018 / 2019

Fotokronika

Drápačka a vánoční pohár.

prosinec 2019


Na konci loňského roku se výběr našich nadějných lezců zúčastnil hned dvou závodů. A to boulderových závodů "Drápačka" ve Valaškém Meziříčí a "Vánočního poháru v lezení na obtížnost" v Lipníku nad Bečvou. Na Drápačce se nám již tradičně dařilo. Z děvčat - ve svých kategoriích obsadila Vendy Čápová 1.místo, Tereza Pšenicová 1.místo, Dorotka Válková 3.místo a Julie Dohnálková 4.místo. V chlapcích - Ondra Pšenica 1.místo a Jáchym Štěpánek 2.místo. I když to byly nervy, kdy se finále lezlo na čas a někteří museli lézt rozstřel o první místo kvůli shodným časům dvakrát, tak to dobře dopadlo.
Na Vánočním poháru v Lipníku v konkurenci 112 lezců z horo-kroužků z celé Severní Moravy se naše děti opět neztratily a vybojovaly pěkné místa. Tereza Pšenicová 5.místo, Vendy Čápová 9.místo, Julča Dohnálková 13.místo, Ondra Pšenica 5.místo a Jáchym Štěpánek 17.místo.


Drápačka a vánoční pohár Drápačka a vánoční pohár Drápačka a vánoční pohár Drápačka a vánoční pohár Drápačka a vánoční pohár Drápačka a vánoční pohár Drápačka a vánoční pohár Drápačka a vánoční pohár Drápačka a vánoční pohár Drápačka a vánoční pohár Drápačka a vánoční pohár

© Sedmikráska [ skola@sedmikraska.cz, (+420) 57 57 53 923 ]